Tuleje Omega

Oferta produkcji tulei papierowych

Zatsosowanie tulei papierowych

Tuleje papierowe znajdują bardzo szerokie zastosowanie w życiu codziennym i mamy z nimi kontakt na co dzień – tuleje papierowe to produkty, które znacznie ułatwiają niektóre czynności. Nasze tuleje cienkościenne do folii spożywczych spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wykonywane są na bazie najlepszych surowców oraz z wykorzystaniem autorskich rozwiązań technologicznych. 

Wysokiej jakości produkcja tulei kartonowych

Wykorzystując w produkcji wysokiej jakości surowce i nowoczesne linie technologiczne, produkujemy gilzy papierowe, które mogą posiadać zróżnicowane wymiary. Są to tuleje, na których konfekcjonuje się wstęgi papieru – zazwyczaj w postaci rolki lub bobiny. Służą między innymi w gospodarstwach domowych, gdzie konfekcjonowane na nich są papier toaletowy, ręczniki i czyściwa czy też w przemyśle poligraficznym – stosuje się je do druku zwojowego. Znajdują również zastosowanie w rożnego rodzaju drukarkach termicznych, jak kasy fiskalne czy bankomaty.

Tuleje dostosowane do potrzeb

Jesteśmy producentem tulei papierowych dzięki czemu ich szerokości zawsze dostosowywane są do rodzaju i rozmiaru produktu, który jest nawijany na papierową gilzę. Dzięki dużym możliwościom produkcyjnym, jesteśmy w stanie indywidualnie realizować zamówienia naszych Klientów – również te najbardziej rozbudowane. Dzięki temu, macie Państwo pewność zaopatrzenia się w tuleje papierowe cienkościenne w bardzo konkurencyjnych cenach i z gwarancją terminowego, sprawnego zrealizowania zlecenia. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia nam swoich potrzeb i złożenia zamówienia.

nasze-tuleje-img-1

Grubość

Nasz park maszynowy jest w stanie wykonać tuleje o grubości ścianki od 0,8 mm do 3,5 mm

nasze-tuleje-img-4

Długość

Możemy wykonać tuleje papierowe o długościach od 200mm do 6000 mm

nasze-tuleje-img-2

Średnica

Mamy możliwość wykonania tuleji o średnicach od Ø22mm do Ø102mm.

Proces realizacja zamówienia

Nasz park maszynowy jest przystosowany do produkcji tuleji w szerokim zakresie długości, grubości ścianek oraz średnic. 

Badania labolatoryjne

Zlecenie produkcji

Produkcja tulei

Kontrola jakości

Zatwierdzenie zamówienia

Wysyłka towaru